Albody
Hlavní strana > Naše služby > Nástavby na užitkové vozy

Naše služby: Nástavby na užitkové vozy

Albody: Valníkové nástavby na všechny značky užitkových vozidel v kategoriích N1 – N3
Nástavby valníkové

Celohliníkový pomocný rám, šroubovaný s možností montáže upevňovacích ok do lemovacího profilu. Hliníkové rámy montujeme na vozidla do celkové hmotnosti 12 t. Ocelový žárově zinkovaný pomocný rám dodáváme na vozidla s hydraulickým čelem, jeřábem, nebo s celkovou hmotností nad 12 t. Obvodové profily rámu jsou přelekované. Podlaha z protiskluzové vodovzdorné překližky v tloušťce 15 – 30 mm dle nosnosti vozidla a zatížení podlahy. Bočnice v hliníkovém provedení 300 – 1000 mm eloxované, nebo lakované. Zadní čelo, nebo zadní vrata, případně hydraulické čelo s klapkou. Sloupky přední zadní a boční dodáváme hliníkové, nebo ocelové. Plachtová konstrukce rozebiratelná celohliníková nebo ocelo hliníková. Ocelové díly lakované, nebo žárově zinkované.

více informací
Albody: Skříňové nástavby na všechny značky užitkových vozidel v kategoriích N1 – N3
Nástavby skříňové

Hliníkový šroubovaný pomocný rám do celkové hmotnosti vozidla 12 t. Ocelový rám žárově zinkovaný pro vozidla s celkovou hmotností nad 12 t. Podlaha protiskluzová vodovzdorná překližka 15 -30 mm. U FNA izolovaná, litá. Zapuštěná upevňovací oka v podlaze, upevňovací lišty na bocích s rozpěrnou tyčí, nebo upínacími pásy. Okopová lišta, ochranné latění, nebo obložení stěn. Zadní portál ocelový, žárově zinkovaný a lakovaný s dvoukřídlými vraty, roletou nebo hydraulickým čelem s klapkou.

více informací
Albody: Sklapěčové nástavby na všechny značky užitkových vozidel v kategoriích N1 – N3
Nástavby sklápěčové

Sklápěče s jednostranným, nebo třístranným sklápěním. Vhodné pro převoz sypkých materiálů, komunálního odpadu, dřeva, listí, trávy atp. Pomocný rám sklápěče ocelový, žárově zinkovaný, nebo hliníkový rám korby sklápěče ocelový žárově zinkovaný, nebo hliníkový. Bočnice hliníkové, nebo ocelové lakované, zadní čelo se spodním i horním vyklápěním. Možnost vekoobjemového provedení s lehkými hliníkovými nástavci bočnic. Podlaha z protiskluzové vodovzdorné překližky, nebo pozinkovaného plechu tl. 2,5 mm.

více informací
Albody: Odtahové nástavby na všechny značky užitkových vozidel v kategoriích N1 – N3
Nástavby odtahové

Odtahová celohliníková sestava. Moderní řešení nástavby pro individuální převoz vozidel na podvozcích do 5 t celkové hmotnosti. Vyznačuje se překvapivě nízkou hmotností. Vybavena hliníkovými nájezdy, světelnou rampou, osvětlením pracovní plochy, naviákem, zarážky, vozíky pro převoz vozidel po autosalonech, přípojným čepem na předním rámu, nízký, nebo vysoký přední ochranný rám, tažné zařízení.

více informací
SídloPavel Šebek - ALBODY, Libouchec 276, 403 35 Libouchec
KontaktyTel: 736 487 606, Tel: 603 541 786, Tel: 774 616 758
Opravy vozidelE-mail: sebek@albody.cz, IČ: 46727221, DIČ: CZ5805260637
Albody: nástavby, užitkový vůz, oprava nástavby, úprava změna nástavby, servis nástavby
Copyright © 2021 - 2024 ALBODY
Nastavení cookies
Created by Upfront