www.albody.cz     //     Nástavby doplňky, příslušenství

Prodej doplňků a příslušenství
Kvalitní produkty a služby

Pokud potřebujete spoji nástavbu vybavit některý z nástavbových doplňků, můžete se i v tomto směru obrátit na nás. Doplňky nástaveb máme skladem nebo vám je v krátké době (u standardních dílů do 24hodin) dodáme, případně odborně namontujeme.

Blatníky - plastové s lapačem nečistot na všechny velikosti pneumatik. Kulaté nebo hranaté (vhodné na skříňové nástavby), u přizvedávacích náprav blatníky dělené nebo rozebiratelné.

Bedny na nářadí - plastové nebo nerezové, vodotěsné uzamykatelné od obsahu 50 - 300 l

Kanystry na vodu, plastové s vypouštěcími ventily a zásobníkem na mýdlo s dávkovačem.

Upevňovací oka a lišty - pro zamezení posunu nákladu. Oka do podlahy nebo rámu vozu pro ukotvení upevňovacími popruhy, upevňovací lišty na bočnice nebo stěny skříně pro použití rozpěrné tyče.

Mezibočnicové zábrany - pro valníkové nástavby. Upevnění rychloupínáním na bočnici, k zamezení posunu nákladu v ose jízdy.

Popruhy upevňovací - všechny šířky a velikosti pro ukotvení nákladu nebo zavětrování.

Schůdky - zaklapávací, zasouvací dvou a třístupňové a rozkládací.

Osvětlení - poziční osvětlení nástavby vnější dle příslušné vyhlášky a vnitřní diodové s nízkou spotřebou, bezúdržbovostí a překvapivě vysokou svítivostí.

Nárazníky - na záď nástavby - gumové pevné, válcové otočné, průběžné, ochranné lišty.

Plynové vzpěry - pro zvedání dvířek nebo klapek nad hydraulickým čelem.

Panty, uzávěry - pro valníky panty bočnic, pro skříně listové nebo průběžné panty. Pro vrata a oční dveře nástaveb tyčové, vrchni nebo vestavné uzávěry v nerezovém nebo pozinkovaném provedení.

Podlahové díly - podlahové protiskluzové překližky tl. 9 - 27mm, hliníkové podlahy s protiskluzovým povrchem.

K nástavbám neodmyslitelně patří i jejich příslušenství. V naší firmě Vám na Vaše přání navrhneme a namontujeme příslušenství a to při montáži nové nástavby nebo na nástavbu stávající, pokud je to možné.
Mezi příslušenství nástaveb řadíme:

Hydraulická čela - montujeme všechny typy dodávaných do ČR. Firma ALBODY vlastní servisní zastoupení čel DHOLLANDIA.

Hydraulické ruce - uložené za kabinou vozu nebo za nástavbou. Pro montáž hydr. ruky je nutné speciální vyztužení rámu nástavby, proto není možné montovat je na nástavbu dodatečně.

Výtahy - osobní nebo nákladní: Osobní pro přepravu a nakládání invalidních vozíků. Nákladní pro nakládku těžších břemen (koše s prádlem, nápoje apod.). Výtahy se montují do skříňových nebo dodávkových vozidel.

Střešní spoilery - pro zlepšení aerodynamického tvaru vozidla s nástavbou dodáváme a montujeme střešní spoilery včetně bočních límců kabiny. Spoilery s dodávají bílé nebo v barvě kabiny vozu.

Spací nástavby - dodáváme na všechny typy vozidel v barevném provedení. Podle velikosti střechy kabiny vozidla mohou být spací kabiny jednolůžkové neb dvoulůžkové. Spací kabiny zlepšují aerodynamiku vozu ale také cestovní komfort řidiče.

Nezávislá topení - jsou neodmyslitelnou součástí spacích kabin. Dodávají se v naftovém nebo benzínovém provedení 12V a 24V. Mají teplovzdušný rozvod do spací kabiny. Mohou mít také dálkové ovládání s časovým spínačem.

Tažná zařízení - BRINK pro přívěsné vozíky. Spodní závěsná zařízení pro tandemové přívěsy.

Přídavné vzduchové pérování - pohon vlastním kompresorem v kabině vozu, napájeným z akumulátoru vozidla.

Shrnování plachty závěsových van - elektricky ovládaný. Shrnovací systém nahrazuje zdlouhavé a fyzicky náročné plachtování návěsových van.

Rolety - hliníkové s navíjením na buben nebo pod střechu.

Použití - hasičské vozy, komunální vozy, nápojové vozy.

AlbodyTel./Fax: 475 222 307
Teplická 276GSM: 603 541 786
403 35 LibouchecE-mail: albodysebek@email.czCopyright © 2011 ALBODY, Created by UpFront